курорта Св. Св. Константин и Елена к.к. Св. Св. Константин и Елена
Източник и снимка: : Фондация "Св. Св. Константин и Елена"

Фондация „Св. Св. Константин и Елена“ обяви стипендиантите по програмите „Туризъм“ и „Здраве чрез СПА“ за летен семестър на учебната 2019/2020 г.

Фондация „Св. Св. Константин и Елена“ благодари на всички студенти, кандидатствали за стипендии по програмите „Туризъм“ и „Здраве чрез СПА“ за летен семестър на учебната 2019/2020 г. От екипа благодарят на всички кандидати за проявеното търпение и разбиране във връзка със забавеното анонсиране на новите стипендианти поради ограничителните мерки заради пандемията с COVID-19.

По програма „Туризъм“ стипендии за летен семестър на 2019/2020 г. се присъждат на:

Петя Костова – Стопанска академия „Д.А. Ценов“ – Свищов, специалност „Икономика на туризма“

Зоя Георгиева – Колеж по туризъм – Варна, специалност „Мениджмънт на туризма“

По програма „Здраве чрез СПА“ стипендии за летен семестър на 2019/2020 г. се присъждат на:

Александра Щърбанова – Медицински университет – Плевен, специалност „Медицинска рехабилитация и ерготерапия“

Денислав Иванов – Медицински университет – Варна, специалност „Рехабилитация“

Екипът на Фондацията пожелава на бъдещите студенти да бъдат здрави и все така амбициозни да се реализират в професията, която са избрали.